Hakkımızda

20 yıllık tecrübemizi 2000 yılından bu yana Ozan Gümrük Müşavirliği Ltd. Şirketi olarak yürütmekteyiz. Başarılı geçen 13 yıl içerisinde Uluslararası Müşteri Portföyümüz gün geçtikçe geliştirdik ve hizmetlerimiz ile büyüdük. İlkelerimiz sürekli ve deneyimli kadromuz ile çalışarak Müşterilerimize Anlık tepki ile hareket etmek, hızlı çözüm üretmek, güvenli işletmemiz sonucu çözümlere ulaştırmaktır. Tüm bu ilkelerimizin başında Atila Öztürk bulunmaktadır.

Sizin ile çalışacağımız ve uzun vadeli işler yürüteceğimizi umut ederek,  tanışmaktan memnuniyet duyarız.


Misyonumuz

Hizmet üretiminde teknolojiyi kullanarak, çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden,
konusunda uzman,ahlâklı, hırslarından arınmış saygı ve sevgi çerçevesinde gelişmiş,hizmet kalitesini sürekli arttıran ve müşterilerinin, beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak sektörde lider olmaktır.Ozan Gümrük Müşavirliği olarak bunu başardığımız sürece tercih edilen olacağımızın bilinci içerisindeyiz.


Vizyonumuz

Ozan Gümrük Müşavirliği olarak çalışma politikamız mükemmelliği ve güveni esas almaktadır. Bu politikamızın ışığında, rekabet hızı her geçen gün artan hizmet sektöründe daha kaliteli, daha verimli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler sunmak, hizmet anlayışımızın ve vizyonumuzun başlangıç noktasıdır.

Sektörümüz ve siz değerli müşterilerimiz ile oluşturduğumuz sevgi ve saygı çerçevesindeki diyalogumuz, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz alanda kazandığımız tecrübe, deneyim ve güvenilir ekibimiz ile harmanlanarak tarafınıza sürat ve artan müşteri memnuniyeti olarak yansımaktadır.

Kalite Politikamız

Sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlar arasında süregelen ve bundan böyle de sürecek olan rekabet ortamında gelişebilmemizin yolu tüm faaliyetlerimizde kaliteli hizmeti ,müşteri memnuniyeti odaklı,şeffaf bakış açısı ile,dürüst,güvenilir,müşteri ilişkilerinde eşit yaklaşan,yasalara ve kamu düzenine saygılı, katılımcı ve hizmetini Avrupa standartlarına uygun mantığı ile ilke edinmiştir.

Hizmet Politikamız

Verdiğimiz hizmetlerin hızı ve planlı olma özelliği gümrüklü sahalardan geçen eşyaların bekleme sürelerini kısaltarak zamandan tasarrufla birlikte, günlük ek giderleri azaltıp, maliyet artışını önleyerek siz müşterilerimize, ülke ekonomisine ve sosyal yapıya katkıda bulunma temel prensibimizi oluşturmuştur.Verdiğimiz hizmetlerde, bir misyonun temsilcileri olduğumuzun bilinci, içerisinde hareket etmek ve bu şuurla ekip çalışması yapmak şirketimizin prensiplerindendir. 
   

OZAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ

EKİNCİLER CAD YILDIZ PLAZA 5/4 KAVACIK - BEYKOZ / İSTANBUL
Telefon : 90-216-3314370 | Faks : 90-216-3314375
web: www.ozangumruk.com | e-posta: ozan@ozangumruk.com

Web Tasarım MelAti